Bowers & Wilkins prináša nový distribučný zosilňovač CDA-16

1.4.2021

Bowers & Wilkins, popredná globálna audio značka víta nový prírastok vo svojom portfóliu inštalačných produktov pre domácnosť. Nový distribučný výkonový zosilňovač CDA-16 dokáže naplniť až osem miestností – samostatných zón vášho domova, vysoko kvalitným stereo zvukom, a to všetko z jedného elegantného a kompaktného komponentu.

Bowers & Wilkins prináša nový distribučný zosilňovač CDA-16

Bassocontinuo Classic Line – ešte dokonalejšia s hrotmi SPIKE C

31.3.2021

Len nedávno Bassocontinuo, taliansky výrobca špičkových regálových komponentov pre Hi-Fi zariadenia, predstavil inovácie v druhej generácii svojej rady Classic Line a už pridáva bonus, ktorý je povestnou čerešničkou na torte. V tomto prípade je však „čerešnička“ skôr „pod“ symbolickou špecialitou, ako „na nej“, pretože novinkou sú antivibračné hroty SPIKE C. Ak je už nábytok Bassocontinuo navrhnutý tak, aby eliminoval vibrácie a vplyvy z prostredia, spôsobené vonkajšími faktormi, alebo činnosťou samotných prístrojov, s novými hrotmi bude plniť túto úlohu ešte dokonalejšie.

Bassocontinuo Classic Line – ešte dokonalejšia s hrotmi SPIKE C

Klipsch Forte IV – tradícia pokračuje

10.3.2021

Americký výrobca špičkových Hi-Fi produktov Klipsch oslavuje v tomto roku 75. výročie uvedením viacerých exkluzívnych modelov. Už v marci prichádza najnovší prírastok edície Heritage Premium Audio, reproduktory Forte IV. Už od roku 1946, kedy génius elektroakustiky Paul W. Klipsch navrhol a ručne vyrobil legendárny Klipschorn®, je značka popredným inovátorom reproduktorov a ďalších Hi-Fi komponentov.

Klipsch Forte IV – tradícia pokračuje

Bassocontinuo AEROLINE – funkčná krása pre vaše audio

22.2.2021

Krátko po uvedení druhej generácie rady policového systému Classic Line uvádza taliansky výrobca Bassocontinuo ďalšiu novinku, modelovú radu AEROLINE. K ručne vyrábaným regálovým systémom pre Hi-Fi komponenty – jednopolicovému AEROLINE F1 a trojpolicovému AEROLINE F2 čoskoro pribudne aj dvojposchodový AEROLINE F3. A v čom sú obidva aktuálne modely výnimočné? Je to integrácia krásy moderného dizajnu a fyzikálnej funkcionality.

Bassocontinuo AEROLINE – funkčná krása pre vaše audio

McIntosh MCD85 – prehrávač pre skutočných audiofilov

19.2.2021

Na trh prichádza perfektný spoločník k zosilňovačom a predzosilňovačom od spoločnosti McIntosh - prehrávač SACD / CD MCD85. Táto novinka s otvoreným dizajnom šasi nie je len serióznym hudobným hardvérom, ale vďaka nemu ukážete, že to so svojou láskou k hudbe myslíte naozaj vážne.

McIntosh MCD85 – prehrávač pre skutočných audiofilov

Roon 1.8 je dospelejší a mení sa na hudobného partnera či učiteľa

16.2.2021

Najnovšia aktualizácia streamovacej platformy pre hi-fistov Roon zmenila službu na nepoznanie. Roon 1.8 je vizuálne čistejší, prehľadnejší, má viac priateľské používateľské prostredie a je opäť sofistikovanejší pri objavovaní novej hudby.

Roon 1.8 je dospelejší a mení sa na hudobného partnera či učiteľa

Chcete exkluzívne stereo? S Bowers & Wilkins 700 ho postavíte aj bez diamantov

15.2.2021

Línia 700 Series bola uvedená na trh koncom roku 2017. Táto rada ponúka na výber viac druhov reproduktorov – tri modely stĺpov (702 S2, 703 S2 a 704 S2) a trojicu regáloviek (705 S2, 706 S2 a 707 S2). Chcete si postaviť kvalitné domáce stereo a neviete, si vybrať vhodné komponenty? Požiadali sme dvoch hudobných entuziastov, Juraja Procházku a Olivera Drába, aby s nami zdieľali svoje odporúčania a teraz Vám spoločne prinášame pár tipov či odporúčaní...

Chcete exkluzívne stereo? S Bowers & Wilkins 700 ho postavíte aj bez diamantov

Stereo, či domáce kino? Sonus faber Lumina má odpovede na oboje

11.2.2021

V časoch, keď nás obklopujú bariéry, brániace nám slobodne cestovať po svete, viac, než inokedy oceníme výlety do krajiny hudobných fantázií s kvalitnou stereo zostavou. Alebo do pohlcujúcej reality priestorového zvuku domáceho kina. Obe možnosti si dokážete perfektne užiť vďaka zostave postavenej na reproduktoroch Lumina ikonickej značky Sonus faber. Požiadali sme hudobného entuziastu, Juraja Procházku, aby s nami zdieľal svoje odporúčania a teraz Vám spoločne prinášame pár tipov na stereo zostavy...

Stereo, či domáce kino? Sonus faber Lumina má odpovede na oboje

McIntosh prináša nový zosilňovač pre slúchadlá MHA200

6.2.2021

Doprajte svojím slúchadlám elektrónkový zosilňovač. Model McIntosh MHA200 je navrhnutý pre najnáročnejších slúchadlových entuziastov. Pre tých, ktorí chcú získať ten najlepší audiofilský zážitok práve cez slúchadlá. K dispozícii máte rôzne možnosti pripájania.

McIntosh prináša nový  zosilňovač pre slúchadlá MHA200

Beosound Level – Váš hudobný spoločník

5.2.2021

Spoločnosť Bang & Olufsen s radosťou predstavuje reproduktor Beosound Level, najnovší prírastok do kategórie produktov „Flexible Living“. Beosound Level je najuniverzálnejší reproduktor, aký zatiaľ dánska firma priniesla na trh domáceho audia. Ide o skutočne bezdrôtový model, ktorý je napájaný z batérie. Jedným z benefitov tohto produktu je nepochybne prenosnosť a to je iba začiatok...

Beosound Level – Váš hudobný spoločník

archív noviniek