McIntosh RS200 – bezdrôtový reprosystém trochu inak

15.2.2019

Bezdrôtové reproduktory a streamovacie systémy sú dnes pevnou súčasťou životného štýlu. A nielen u mladej generácie. Prispievajú k tomu streamovacie služby s prakticky neobmedzenou hudobnou knižnicou, ponuka internetových rádií, ale aj digitálna fonotéka, ktorú máme uloženú vo svojich smartfónoch, či počítačoch.

McIntosh RS200 – bezdrôtový reprosystém trochu inak

Devialet Phantom Reactor

11.10.2018

Bezdrôtové reproduktory Phantom sa preslávili svojou originálnou audio technológiou, umožňujúcou takmer neuveriteľný výkon a kvalitu zvuku.

Devialet Phantom Reactor

Nová séria Denon 800NE prináša vysoko kvalitný zvukový výkon v cenovo dostupnej kategórii

1.10.2018

Eindhoven, dátum, 2018 Spoločnosť Denon®, jeden z popredných svetových výrobcov vysokokvalitných produktov domácej zábavy, stanovuje nové štandardy pre cenovo dostupné audio komponenty so svojou úplne novou sériou 800NE, ktorá kombinuje pokrokové technológie spoločnosti s horúcimi novinkami, ktoré vám poskytnú vynikajúci zvuk a pohodlie. Obsahuje zosilňovač PMA-800NE, sieťový prehrávač DNP-800NE a CD prehrávač DCD-800NE. Séria sa vyznačuje uznávaným zvukovým výkonom Denon, ktorý je výsledkom rozsiahleho výskumu a vývoja v rámci podniku a čerpá z technológie vlajkových lodí značky Denon.


Nová séria Denon 800NE prináša vysoko kvalitný zvukový výkon v cenovo dostupnej kategórii

Trinnov Audio Altitude16 AV procesor z ríše snov

24.9.2018

V roku 2000 založili traja francúzski experti - Arnaud Laborie, Sébastien Montoya a Rémy Bruno – firmu Trinnov Audio, ktorá sa zakrátko stala lídrom v majstrovstve tvorby optimálnych podmienok pre najlepší zvuk aj v akusticky problematických prostrediach. Svedčí o tom aj ocenenie EISA AWARD 2016-2017 v kategórii „Najlepšie európske high-end domáce kino“ za systém Trinnov Audio Altitude32. Okrem vlajkovej lode je však jedným z ich špičkových produktov pre domáce kino aj Trinnov Audio Altitude16.

Trinnov Audio Altitude16 AV procesor z ríše snov

Nová kolekcia SONETTO, talianská poézia

11.7.2018

"Sonus faber sa zrodil z myšlienky človeka, ktorý miloval hudbu a jej správnu reprodukciu, ale tiež z osoby so špeciálnou citlivosťou pre ručne vyrábané drevené výrobky a skutočnú úctu ku kráse. Sonus faber nie je len výrobcom reproduktorov; je to v prvom rade jedinečný spôsob prístupu k dizajnu hudobného produktu. " Livio Cucuzza, vedúci dizajnér spoločnosti Sonus faber

Nová kolekcia SONETTO, talianská poézia

Oznámenie štvornásobne vyváženého výkonového zosilňovača MC462

10.7.2018

Najdôležitejšie inovácie: Pozoruhodný nárast dynamického priestoru až o 66%; upgrade obvodových súčastí; aktualizovaný priemyselný dizajn. McIntosh s potešením oznamuje náš nový štvornásobne vyvážený výkonový zosilňovač MC462. Zažite stereo potešenie so zosilňovačom MC462. MC462 nahrádza vysoko hodnotený MC452, doteraz náš najsilnejší stereo zosilňovač. Podobne ako MC452 aj MC462 má robustný výkon 450 wattov na kanál. Pomocou špecializovaného zariadenia McIntosh Autoformer ™ pripojeného ku každému zvukovému kanálu je k dispozícii plný výkon 450 wattov s ľubovoľným reproduktorom bez ohľadu na to, či má impedanciu 2, 4 alebo 8 ohmov. Jedinečný zosilňovač MC462 môže jednoducho napájať domáci audio stereo systém svetovej úrovne.

Oznámenie štvornásobne vyváženého výkonového zosilňovača MC462

Marantz uvádza exkluzívnu edíciu KI Ruby

14.6.2018

Referenčná línia Marantz Premium 10 zahŕňajúca integrovaný zosilňovač PA-10 a CD/SACD prehrávač a DA prevodník SA-10 dostáva zaujímavú a určite výnimočnú modifikáciu. Pri príležitosti 40-teho výročia spolupráce („rubínovej svadby“) Kena Ishiwatu so spoločnosťou Marantz firma vydáva vydáva exkluzívnu limitovanú edíciu zosilňovača PM-KI Ruby a SACD prehrávača SA-KI Ruby. Tisícka zosilňovačov a rovnaký počet prehrávačov tvorí limitovanú edíciu, z ktorej bude polovica vyrobená v čiernom a polovica v strieborno-zlatom prevedení. Exkluzívna edícia má na hornom okraji krytu vygravírovaný podpis Kena Ishiwatu a symbolický rubín, čo z nej robí audiofilský a zberateľský klenot.

Marantz uvádza exkluzívnu edíciu KI Ruby

Nové produkty, prehrávač SACD / CD MCD600 a streamer MS500

4.6.2018

MCD600: Hlavné črty: novo navrhnutý digitálny obvod s prémiovým DAC; dokáže prehrávať hudbu z dátových diskov CD alebo DVD, ako aj z USB flash diskov. Spoločnosť McIntosh s potešením ohlasuje svoj nový MCD600 SACD / CD prehrávač. V srdci MCD600 je novo navrhnutý digitálny obvod, ktorý je zvýraznený novým prémiovým 8-kanálovým 32-bitovým PCM / DSD digitálne-analógovým prevodníkom (DAC). DAC sa používa v režime Quad Balanced, pričom 4 kanály DAC sú vyhradené každému - ľavému aj pravému zvukovému kanálu zvlášť, čo má za následok skutočne výnimočnú reprodukciu zvuku. Všetky signály PCM sú vzorkované do úrovne 32 bitov / 384 kHz

Nové produkty, prehrávač SACD / CD MCD600 a streamer MS500

Nový reproduktor XRT2.1K.

13.4.2018

McIntosh s potešením oznamuje náš nový reproduktor XRT2.1K. Reproduktor XRT2.1K predstavuje ďalší krok vo vývoji reproduktorov domáceho zvuku McIntosh. Vychádzajúc z našich viac ako 45 ročných skúseností z navrhovania reproduktorov, je XRT2.1K kompletným systémom, ktorý poskytuje priestorovú reprodukciu zvuku s neobvykle hlbokou zvukovou scénou. Je vybavený výkonom 2000 wattov s citlivosťou 90 dB. Stĺpový reproduktor je vysoký 2 metre, a pár reproduktorov upúta pozornosť každej osoby v miestnosti. Ale keď začne hrať hudba, jediná vec, ktorej ľudia budú venovať pozornosť, je obklopujúci zvuk, ktorý zažívajú.

Nový reproduktor XRT2.1K.

Presný gramofón MT2

13.3.2018

MT2 prehráva oba druhy záznamov 33 a 1/3 a 45 ot/min. Jej prakticky pripravený na použitie hneď po vybratí z krabice. Sledovacia sila, protišmyková sila, presah prenosky a výška ramena sú prednastavené od výrobcu pre maximálny výkon. Zostávajúce kroky nastavenia sú jednoduché a vy sa budete môcť okamžite tešiť z vašich vinylov.

Presný gramofón MT2

archív noviniek