Marantz uvádza exkluzívnu edíciu KI Ruby

14.6.2018

Referenčná línia Marantz Premium 10 zahŕňajúca integrovaný zosilňovač PA-10 a CD/SACD prehrávač a DA prevodník SA-10 dostáva zaujímavú a určite výnimočnú modifikáciu. Pri príležitosti 40-teho výročia spolupráce („rubínovej svadby“) Kena Ishiwatu so spoločnosťou Marantz firma vydáva vydáva exkluzívnu limitovanú edíciu zosilňovača PM-KI Ruby a SACD prehrávača SA-KI Ruby. Tisícka zosilňovačov a rovnaký počet prehrávačov tvorí limitovanú edíciu, z ktorej bude polovica vyrobená v čiernom a polovica v strieborno-zlatom prevedení. Exkluzívna edícia má na hornom okraji krytu vygravírovaný podpis Kena Ishiwatu a symbolický rubín, čo z nej robí audiofilský a zberateľský klenot.

Marantz uvádza exkluzívnu edíciu KI Ruby

Nové produkty, prehrávač SACD / CD MCD600 a streamer MS500

4.6.2018

MCD600: Hlavné črty: novo navrhnutý digitálny obvod s prémiovým DAC; dokáže prehrávať hudbu z dátových diskov CD alebo DVD, ako aj z USB flash diskov. Spoločnosť McIntosh s potešením ohlasuje svoj nový MCD600 SACD / CD prehrávač. V srdci MCD600 je novo navrhnutý digitálny obvod, ktorý je zvýraznený novým prémiovým 8-kanálovým 32-bitovým PCM / DSD digitálne-analógovým prevodníkom (DAC). DAC sa používa v režime Quad Balanced, pričom 4 kanály DAC sú vyhradené každému - ľavému aj pravému zvukovému kanálu zvlášť, čo má za následok skutočne výnimočnú reprodukciu zvuku. Všetky signály PCM sú vzorkované do úrovne 32 bitov / 384 kHz

Nové produkty, prehrávač SACD / CD MCD600 a streamer MS500

Nový reproduktor XRT2.1K.

13.4.2018

McIntosh s potešením oznamuje náš nový reproduktor XRT2.1K. Reproduktor XRT2.1K predstavuje ďalší krok vo vývoji reproduktorov domáceho zvuku McIntosh. Vychádzajúc z našich viac ako 45 ročných skúseností z navrhovania reproduktorov, je XRT2.1K kompletným systémom, ktorý poskytuje priestorovú reprodukciu zvuku s neobvykle hlbokou zvukovou scénou. Je vybavený výkonom 2000 wattov s citlivosťou 90 dB. Stĺpový reproduktor je vysoký 2 metre, a pár reproduktorov upúta pozornosť každej osoby v miestnosti. Ale keď začne hrať hudba, jediná vec, ktorej ľudia budú venovať pozornosť, je obklopujúci zvuk, ktorý zažívajú.

Nový reproduktor XRT2.1K.

Presný gramofón MT2

13.3.2018

MT2 prehráva oba druhy záznamov 33 a 1/3 a 45 ot/min. Jej prakticky pripravený na použitie hneď po vybratí z krabice. Sledovacia sila, protišmyková sila, presah prenosky a výška ramena sú prednastavené od výrobcu pre maximálny výkon. Zostávajúce kroky nastavenia sú jednoduché a vy sa budete môcť okamžite tešiť z vašich vinylov.

Presný gramofón MT2

Novinka od McIntoshu MCT500 SA/CD transport

21.2.2018

Doprajte si do vašu hudbu pomocou SACD / CD transportu MCT500. MCT500 je digitálna jednotka a obsahuje 4 digitálne výstupy: štandardný vyvážený, koaxiálný a optický výstup a náš exkluzívny konektor MCT. Ak chcete počúvať svoje disky CD, môžete ich spárovať s ľubovoľným produktom so štandardnými digitálnymi vstupmi a digitálne- analógovým prevodníkom (DAC).

Novinka od McIntoshu MCT500 SA/CD transport

McIntosh MC611 štvornásobne vyvážený výkonový zosilňovač prichádza

12.2.2018

Spoločnosť McIntosh s potešením oznamuje náš nový MC611 Quad Balanced Power Amplifier. Monoblokový MC611 Quad Balanced výkonový zosilňovač dodáva výkon 600 wattov - toľko, aby vyhovoval takmer akémukoľvek reproduktoru. Pár MC611 dokáže ľahko ovládať pôsobivý domáci stereo systém, alebo pridať ďalšie jednotky na napájanie domáceho kina.

McIntosh MC611 štvornásobne vyvážený výkonový zosilňovač prichádza

Devialet Care - preĺžená záruka na 3 roky a ochrana pred totálnym poškodením.

7.2.2018

Vaša trojročná záruka a poistné krytie na Phantom, Silver Phantom alebo Gold Phantom. V prípade náhodného poškodenia, Phantom nahradíme. Bez žiadnych zbytočných otázok.

Devialet Care - preĺžená záruka na 3 roky a ochrana pred totálnym poškodením.

Denon predstavil prevratný 13.- 2 kanálový AV zosilňovač AVC-X8500H

30.1.2018

Špičkový výrobca AVR predstavil AVC-X8500H, 13 kanálovú vlajkovú loď v AV zosilňovačoch s podporou Amazon Alexa *, Dolby Atmos, DTS: X, Auro 3D a najnovších video formátov

Denon predstavil prevratný 13.- 2 kanálový AV zosilňovač AVC-X8500H

Sonus faber Aida

20.11.2017

Sonus faber na Audio Video Show 2017 vo Varšave ukázal rad noviniek. Nový Sonus faber Aida mala premiéru na Varšavskej výstave Audio Video Show, ktorá sa konala 17.- 19. novembra 2017 a prezentácia znamenala oficiálny debut týchto reproduktorov na európskom trhu. Po šiestich rokoch od zavedenia prvej grandióznej Aidy, Sonus faber tlačí vývoj ďalej a predstavuje novú Aidu, vlajkovú loď značky, ako vrchol svojho sortimentu. Nenechajte sa oklamať povedomým vzhľadom! Nová Aida bola úplne prepracovaná s využitím najpokročilejšieho elektroakustického vývoja, so všetkou nadčasovou triedou a eleganciou, aj keď je jej vonkajší vzhľad relatívne nezmenený.

Sonus faber Aida

McIntosh s potešením oznamuje náš nový MC1.25KW zosilňovač

10.11.2017

MC1.25KW štvorito vyvážený výkonový zosilňovač je náš najnovší a jeden z našich najmodernejších zosilňovačov. Redizajnovaný zhora nadol, nahrádza úctyhodný MC1.2KW, ktorý bol doteraz náš najsilnejší monoblokový zosilňovač s jedným šasi. Jednoduchý pohľad na tento 71,7 kg zosilňovač stačí na vyjadrenie jeho výkonnosti a sily, ale keď ho počujete, potom skutočne pochopíte, čo dokáže urobiť.

McIntosh s potešením oznamuje náš nový MC1.25KW zosilňovač

archív noviniek