Id4ac2114-276_36.jpg

Denon, popredný výrobca prémiových domácich a personálnych audio produktov a profesionálnych audio zariadení oznámil uvedenie nových bezdrôtových slúchadiel s potlačením hluku z jeho rady Globe Cruiser. AH-GC20 je dokonalým spoločníkom na cesty, ktorý vám umožní vychutnať si obľúbenú hudbu v blaženom tichu, bez toho, aby vás obťažoval zmätok zamotaných káblov. Budú k dispozícii od apríla.

AH-GC20 vybavené veľkými 40mm profesionálne ladenými meničmi, čerpajú výhody z dlhoročných skúseností Denonu s vývojom slúchadiel, poskytujúcich prirodzenú tónovú rovnováhu bez prehnaného zafarbenia. Kým v poslednej dobe sa objavilo mnoho značiek slúchadiel, Denon má desiatky rokov skúseností s pokročilým know-how z vývoja slúchadiel. V skutočnosti sme zmerali viac ako 4000 ľudských uší a klasifikácií tvárových štruktúr, aby sme zaistili pre každého tú najlepšiu kvalitu zvuku a pohodlie.

Id0b887cb-f0b_36.jpg

Moderný dizajn Denon AH-GC20 slúchadiel s potlačením šumu v kombinácii so špičkovou bezdrôtovou technológiu vytvárajú skutočne pozoruhodného spoločníka na cestách. Elegantný čelný záves používa hliník na podporu ergonomických ušných misiek a je dopnený najnovšími obvodmi na aktívne potlačenie hluku a Bluetooth pripojením. Duálny mikrofón na potlačenie ruchov zaisťuje odstránenie vonkajšieho zvuku, a Bluetooth 4.0 Dual Mode s aptX / aptX s nízkou latenciu a AAC v kombinácii s funkciou Multi-Point poskytuje krištáľovo čisté pripojenie k 2 kompatibilným zariadeniam súčasne. AH-GC20 je tiež vybavený sofistikovaným systémom redukcie šumu cVc (Clear Voice Capture), ktorý zvyšuje kvalitu zvuku a zahŕňa potlačenie šumu, adaptívnu ekvalizáciu, automatické riadenie zisku, potlačenie ozveny, redukciu šumu vetra a ovládanie hlasitosti v závislosti na hluku. Všetko navrhnuté tak, aby dodávalo najčistejší zvuk aj v náročnom hlučnom prostredí. Ponuka služieb zahŕňa aj hlasové príkazy v 7 jazykoch, signalizáciu prevádzkového stavu a zostávajúcej životnosti batérie.

Hoci majitelia AH-GC20 budú počúvať hudbu väčšinu času bezdrôtovo cez Bluetooth, pre dokonalé pohodlie je súčasťou slúchadiel aj kábel, pre prípad, keby bezdrôtové použitie nebolo dovolené, alebo vhodné. Sada obsahuje tiež 3,5mm (¼ ") štandardný slúchadlový adaptér pre pripojenie k domácim a štúdiovým audio zariadeniam, rovnako ako konektor lietadlového adaptéra. Dodávaný kábel USB Micro-B vám umožní nabíjať lítium-iónovú batériu AH-GC20 nabíjačkou USB, alebo z USB portu počítača. Ak si chcete užiť plných 20 hodín bezdrôtového počúvania, AH-GC20 sa dobije iba za 3 hodiny. Ak je batéria vybitá a nie je k dispozícii USB port pre nabíjanie, môžete si vychutnať počúvanie hudby cez dodávaný zvukový kábel. Osobitne navrhnuté prenosné puzdro poskytuje ochranu pre AH-GC20 spolu s kompletným príslušenstvom.

Všetky komponenty sú perfektnou voľbou pre kritické počúvanie hudby v náročnom hlučnom prostredí a na cestách.