Sonus faber Aida

20.11.2017

Sonus faber na Audio Video Show 2017 vo Varšave ukázal rad noviniek. Nový Sonus faber Aida mala premiéru na Varšavskej výstave Audio Video Show, ktorá sa konala 17.- 19. novembra 2017 a prezentácia znamenala oficiálny debut týchto reproduktorov na európskom trhu. Po šiestich rokoch od zavedenia prvej grandióznej Aidy, Sonus faber tlačí vývoj ďalej a predstavuje novú Aidu, vlajkovú loď značky, ako vrchol svojho sortimentu. Nenechajte sa oklamať povedomým vzhľadom! Nová Aida bola úplne prepracovaná s využitím najpokročilejšieho elektroakustického vývoja, so všetkou nadčasovou triedou a eleganciou, aj keď je jej vonkajší vzhľad relatívne nezmenený.

Sonus faber Aida

McIntosh s potešením oznamuje náš nový MC1.25KW zosilňovač

10.11.2017

MC1.25KW štvorito vyvážený výkonový zosilňovač je náš najnovší a jeden z našich najmodernejších zosilňovačov. Redizajnovaný zhora nadol, nahrádza úctyhodný MC1.2KW, ktorý bol doteraz náš najsilnejší monoblokový zosilňovač s jedným šasi. Jednoduchý pohľad na tento 71,7 kg zosilňovač stačí na vyjadrenie jeho výkonnosti a sily, ale keď ho počujete, potom skutočne pochopíte, čo dokáže urobiť.

McIntosh s potešením oznamuje náš nový MC1.25KW zosilňovač

Marantz nastavuje nové štandardy pre hudbu a filmy s vlajkovou loďou SR8012, prvým 11.2-kanálovým AV zosilňovačom

6.11.2017

Spoločnosť Marantz, svetový líder v oblasti pokročilých zvukových technológií, pozdvihla latku v úrovni najmodernejších AV prijímačov s novou vlajkovou loďou, modelom SR8012. Rozšírením uznávanej línie Marantz na nové úrovne výkonu a začlenením najnovších zvukových a video formátov ako aj pripravenosti na budúce video formáty sa nový model môže pochváliť pokročilými funkciami, vrátane integrácie bezdrôtového multiroom systému HEOS. To všetko je podporené legendárnym zvukovým dizajnom a inžinierstvom Marantz, keď nový model zvyšuje audio výkon so šasi s medeným plátovaním a konštrukciou toroidného transformátora, aký sa zvyčajne nachádza len v špičkových stereo komponentoch značky.

Marantz nastavuje nové štandardy pre hudbu a filmy s vlajkovou loďou SR8012, prvým 11.2-kanálovým AV zosilňovačom

McIntosh s potešením oznamuje náš nový integrovaný zosilňovač MA252.

1.11.2017

Integrovaný zosilňovač MA252 je prvým hybridným integrovaným zosilňovačom od spoločnosti McIntosh. Vzhľadom na retro dizajnové prvky z legendárneho elektrónkového zosilňovača McIntosh MC275 , model MA252 kombinuje najlepšie vyhotovenie s elektrónkami a konštrukcie z polovodičových obvodov a vytvorí tak zosilňovač, ktorý je vizuálne i zvukovo ohromujúci.

McIntosh s potešením oznamuje náš nový integrovaný zosilňovač MA252.

Nový Audio Research VT80SE zosilňovač

31.10.2017

Sme radi, že môžeme predstaviť zosilňovač Audio Research VT80SE s najširšou príťažlivosťou pre najväčší počet milovníkov hudby na celom svete. Kombinácia výkonu svetovej triedy s flexibilitou a funkciami, ako je auto-bias, je VT80 zosilňovačom, ktorý sa dá ľahko vziať domov a na všetko zabudnúť, keď si vychutnáte svoju hudobnú zbierku akoby to bolo prvýkrát.

Nový Audio Research VT80SE zosilňovač

Novinka McIntosh MA5300

17.10.2017

Spoločnosť McIntosh s potešením oznamuje náš nový Integrovaný zosilňovač MA5300. Integrovaný zosilňovač MA5300 je dôkazom toho, že veľký zvuk môže prichádzať v malých baleniach. Je to náš najmenší polovodičový integrovaný zosilňovač, pokiaľ ide o výkon aj fyzickú veľkosť, čo je ideálna voľba pre menšie priestory, alebo pre niekoho, kto začína zostavovať domáci audio systém.

Novinka McIntosh MA5300

Nové slúchadlá Bowers & Wilkins PX

13.10.2017

Nové PX od Bowers & Wilkins odrážajú 50 rokov oceňovaného akustického inžinierstva v slúchadlách tak inteligentne, že na vás reagujú intuitívne. Veríme, že PX stanovuje nový štandard pri odstraňovaní hluku: strávili sme tisíce hodín pri vývoji najlepšieho systému potlačenia šumu, ktorý nepriaznivo ovplyvňuje kvalitu zvuku, v tejto triede. PX tiež využívajú najnovšiu technológiu aptX® HD Bluetooth® pre najlepšie možné bezdrôtové pripojenie

Nové slúchadlá Bowers & Wilkins PX

The Sonus Faber je sen

11.10.2017

Sonus faber je sen "non plus ultra". Koncentrácia skúseností, intuície, tvrdej práce a dizajnu smerujú k cieľu, aby hudba bola živšia, prirodzenejšia a fascinujúca. Sonus faber nebol nikdy doteraz navrhnutý s ohľadom na také množstvo "uhlov pohľadu". Okrem rôznych riešení, výsledok presahuje sumár príslušných prvkov. Konštrukcia, ktorá odráža know-how staré ako hudba samotná, spolu s víziou toho, čo príde. Autentický Sonus faber. 3,5-cestný dizajn tvaru lýry, optimalizované najmodernejšie tlmenie vibrácií, geometria vyžarovania zvuku, stealth reflex, reproduktorový systém.

The Sonus Faber je sen

Nový Integrovaný zosilňovač MA7200 a receiver MAC7200 od McIntoshu

19.9.2017

McIntosh uvedie v septembri na trh tieto dve novinky MA7200 a MAC7200

Nový Integrovaný zosilňovač MA7200 a receiver MAC7200 od McIntoshu

Nová technológia spája klasický dizajn v novej sérii Bowers & Wilkins 700.

11.9.2017

Nová Séria 700 rozvíja étos série CM, ktorú nahrádza, pridáva technológiu zo série 800 Diamond a nové akustické inovácie na mieru, pre vytvorenie špičkovej rady reproduktorov vo svojej triede.

Nová technológia spája klasický dizajn v novej sérii Bowers & Wilkins 700.

archív noviniek