služby

Bis Audio - služby

Montážne práce, nastavenie systému, oprava a servis zariadení, nastavenie riadiaceho systému, programovaniem, doprava až do domu v akomkoľvek čase, ...

img

Cenník služieb


Servis KOSS

Všetko ohladom servisu slúchadiel KOSS nájdete na stránkach


Reklamačný poriadok

img

Reklamačný poriadok


Získali sme nový spôsob financovania pre našich zákaníkov

Komu je leasing určeny?
- Firmám a organizáciám – právnické i fyzické osoby, ďalej mestá, obce, školy, neziskové organizácie.To zanamená že každý kto chce vystaviť faktúru na firmu čiže má IČO .
Prečo nakupovať na leasing?
- Vybavenie leasingu je z časového hľadiska jednoduchšie ako vybavenie úveru.
- Do 3 500,- EUR bez účtovny·ch vy·kazov.
- Keďže je možná 0 % akontácia, umožňuje pokryť náklady na investície až do 100 % z cudzích zdrojov, šetrí likvidné prostriedky podnikateľa. Úhrady sú pravidelné a konštantné, zvyšné finančné prostriedky môže podnikateľ využiť na iné účely, t. j. neviaže prevádzkovy kapitál alebo úvery.
CLASSIC Leasing
- Doba trvania: 15 – 60 mesiacov.
- Minimálna obstarávacia cena: 1.000,- EUR bez DPH (pri 15 a 24 mesiacoch možné už od 500,- EUR).
Finančny·Leasing
- Doba trvania: 36 – 60 mesiacov.
- Minimálna obstarávacia cena: 1 000,- EUR bez DPH.
Viac najdete v marketigových materiáloch

Komplexné riešenia

Inteligentný dom má vlastného dirigenta

Čoraz viac diskrétnych sofistikovaných elektronických systémov sa stáva štandardnou výbavou domácností, kde prispievajú k lepšej kvalite života a otvárajú cestu k nezabudnuteľným zážitkom, nielen z multimédií. Množstvo zariadení, ktoré potrebujete ovládať, však potvrdzuje známe pravidlo, že menej býva viac. Perfektný televízor, alebo projektor, domáce kino zložené z komponentov, CD, DVD, Blu-ray, multimediálny prehrávač, gramofón, výkonový zosilňovač, A/V receiver, tuner pre satelitnú TV, alebo IPTV set-top box, sú určite nezastupiteľné kúsky výbavy audiofila, ale komplikované ovládanie môže výsledný zážitok citeľne oslabiť. Pritom nejde o jediné spotrebiče, ktoré v byte, alebo v dome potrebujeme riadiť. Osvetlenie, klimatizácia a kúrenie, žalúzie, bezpečnostná a požiarna signalizácia a ďalšie systémy nás tiež zamestnávajú svojimi spínačmi, klávesnicami, alebo diaľkovými ovládačmi.

Ako prekonať "efekt cimbalovej muziky", aby sme nemuseli manipulovať v chaose diaľkových ovládačov so zručnosťou virtuóza? Výzvy pokročilých technológií vyžadujú rovnako vyspelé riešenia. BIS Audio ponúka práve takéto systémy. S nimi dostanete pod kontrolu všetky siete a spotrebiče pre prácu aj zábavu a o spoľahlivú a bezpečnú koordináciu sa postará inteligentný "mozog" riadiacej jednotky. Zmeníme vaše bývanie na inteligentný dom, či byt a ten sa stane lepším miestom pre život. Váš domov bude mať nielen "dušu", my mu dodáme aj "rozum" a "nervovú sústavu" interaktívnej elektroinštalácie.

Investícia, ktorá sa oplatí

Nie je to príliš nákladné? Takúto otázku si pri zvažovaní investície do moderného bývania položia mnohí. Isteže, každá technika má svoje nároky. Inteligentný dom reprezentuje inštaláciu, rozvody a riadenie na úrovni modernej doby. Vyžaduje síce úplne inú filozofiu ovládania a kabeláže ako tradičné koncepcie, ale to je pochopiteľné. Kedysi elektrické spotrebiče nepotrebovali koordináciu a bolo ich omnoho menej. Dnes sa naopak zjednodušené poňatie domácich sietí môže vypomstiť. Špeciálne požiadavky na silovú a slaboprúdovú sieť sú preto len malou daňou za revolučnú zmenu bývania.

Ak si však myslíte, že komfort, šetrenie času a energie a dokonalá pohoda sú pre vás rovnako dôležité ako ovládanie s vlastnou inteligenciou, potom je inteligentný dom riešením pre vás.

Funguje to dokonale

Inteligentné riadenie vykurovania a chladenia, osvetlenia, tienenia, zabezpečovacieho a kamerového systému a ovládanie multimediálnej výbavy, je úlohou riadiacej jednotky inteligentného domu. Tá môže byť v závislosti od počtu ovládaných zariadení a veľkosti domu, či bytu jediná a nenápadne namontovaná hoci na zadnej strane televízora, ale pri náročnejších zostavách sa o koordináciu môže postarať aj niekoľko riadiacich jednotiek. Ponúkame vám špičkové systémy od spoločností Control4 a RTI.

Najvýkonnejšia riadiaca jednotka, s montážou do 19" racku, môže byť ukrytá v technologickom priestore spolu s centrálnou zostavou multimediálnych zariadení, NAS úložiskom pre hudbu a video, poplachovou ústredňou a podobne. Pre všadeprítomný zážitok dokonalej hudby nemusíte inštalovať prehrávače a ďalšiu audiotechniku v každej miestnosti. Prenos signálu na určené miesto zabezpečí skrytá kabeláž, ale k dispozícii je aj bezdrôtové pripojenie. Systém síce nie je "múdrejší než vy", vie však urobiť presne to, čo by ste sami považovali v danej situácii za najlepšie a to vďaka programu, ktorý odráža vaše vlastné predstavy a preferencie. Ale prednastavené parametre môžete kedykoľvek zmeniť, žiadny problém.

Ak sa dotknete ikony DVD, alebo Blu-ray prehrávača, riadiaca jednotka zároveň stlmí svetlo v miestnosti, spustí žalúzie, zapne TV, alebo projektor, pri ktorom samozrejme spustí aj plátno a nastaví hlasitosť zvuku na definovanú úroveň. Všetko sa to udeje intuitívne, po jedinom dotyku na displeji inteligentného ovládača. Ten na 7-palcovom interaktívnom displeji sprostredkuje formou sofistikovaného menu scénické ovládanie, ale aj detaily jednotlivých spotrebičov a zariadení. Môžete v jednom kroku zmeniť scénu v celom dome napríklad z "párty" na "relax" a šibnutím čarovného prútika sa začne meniť osvetlenie, ozvučenie, upraví sa kúrenie, v niektorých zónach sa zapnú PIR detektory pohybu a kamerový systém. Obraz z neho môžete sledovať priamo na displeji ovládača, na televíznej obrazovke, ale aj na iPad-e, iPhone, iPod-e, či na smartfónoch a tabletoch s Androidom. K tomu vám BIS Audio ponúkne na výber z viacerých aplikácií. Možno vás osloví riešenie Control4 MyHome, lokalizované aj do slovenčiny.

Control4 MyHome môžete komfortne ovládať z dotykového diaľkového ovládača, rovnako ako z vášho iPhone.

Alebo dáte prednosť značke RTI? RtiPanel, čerstvý držiteľ ocenenia "Domáci produkt roka 2012", patrí k zaujímavým aplikáciám v oblasti integrovaného inteligentného diaľkového ovládania. Aj on si rozumie s iPad-om, iPhone, ale aj s mobilnými zariadeniami používajúcimi Android. Termostaty domácich spotrebičov, žalúzie, osvetlenie, alebo multimediálne systémy môžete ovládať prostredníctvom LAN, alebo bezdrôtovo cez Wi-Fi a mobilné siete.

Pokiaľ chcete vaše high-endové zostavy ovládať naozaj dokonale, môžeme do sústavy inteligentného domu zaradiť špičkový multiroom audio systém od spoločnosti NuVo.

Grand Concerto je vlajkovou loďou medzi ovládacími systémami NuVo

Inteligentné riadenie vykurovania a chladenia, osvetlenia, tienenia, zabezpečovacieho a kamerového systému a ovládanie multimediálnej výbavy, je úlohou riadiacej jednotky inteligentného domu. Tá môže byť v závislosti od počtu ovládaných zariadení a veľkosti domu, či bytu jediná a nenápadne namontovaná hoci na zadnej strane televízora, ale pri náročnejších zostavách sa o koordináciu môže postarať aj niekoľko riadiacich jednotiek. Ponúkame vám špičkové systémy od spoločností Control4 a RTI.

Pre náročných je určený systém ovládania NuVo Grand Concerto. Veľké byty mu nerobia problém. Dokáže riadiť až osem zón, z toho šesť zosilnených, dve nezosilnené a ak vás ani takáto kapacita neuspokojí, nič to. Grand Concerto Expander dokáže počet ovládaných zón zdvojnásobiť. Samozrejme, v portfóliu NuVo nájdete aj riešenia pre menšie aplikácie, takže objatie hudbou si nemusíte upierať v nijakom dome, alebo byte.

No nie je to len o hudbe. Riadiaca jednotka vie, kedy má v spálni stlmiť kúrenie, v obývačke zažať krb na biopalivo, zharmonizovať miestnosť intímnym osvetlením a zo skrytých reproduktorov spustiť obľúbenú hudbu. Ovládač môže komunikovať bez bariér pomocou rádiových technológií ZigBee a WiFi, takže nezáleží na tom, v ktorej miestnosti sa nachádzate. Prostredníctvom tabletu, alebo smartfónu sa dokonca so svojim inteligentným domom hravo spojíte odkiaľkoľvek a na diaľku môžete ovládať kúrenie, osvetlenie, skontrolovať zabezpečovací systém, alebo spustiť simulovanú prítomnosť v dome. Riadiaca jednotka potom v určených intervaloch pohybuje žalúziami a rozsvecuje svetlá.

Všetko funguje perfektne a na pohľad jednoducho, ale je to sofistikovaná jednoduchosť, tak ako v prírode. Systémy od Control4, NuVo a RTI sú tou utajenou silou, ktorá oživí váš dom, alebo byt. S našim riešením inteligentného domu sa stanete dirigentom najmodernejšej techniky a budete si užívať komfort, po akom ste túžili.

Systémy inteligentných domov na kľúč, od projektu, po realizáciu, vám zabezpečí BIS Audio, partner výnimočných.